ForsideAvdelinger
Trondheim - Sentrum

Wright Trondheim - Sentrum

Velkommen til oss! Vi er her for å hjelpe deg på veien mot ditt førerkort. Utforsk våre tjenester og ta gjerne kontakt hvis du har spørsmål. Takk for at du valgte Wright Trafikkskole!
Se kontaktinformasjon og åpningstiderarrow pointing down
Velg førerkort for å filtrere
Under ser du førerkortene som Trondheim - Sentrum tilbyr. Velg et førerkort for å se pakker og kurs for det førerkortet.

Kurs

Trafikalt grunnkurs (TGK)

Trafikalt grunnkurs

3 590 kr
Reserver kursplass
Neste startdatoer:
man. 11. mars kl. 15:30
3+ ledige plasser
tir. 9. april kl. 14:30
3+ ledige plasser
tir. 4. juni kl. 14:30
3+ ledige plasser

Ansatte

Bendik Lyng
Trafikklærer
bendik.lyng@wright.no
Emma Solvang Båtnes
Trafikklærer
emma@wright.no
Erik Andersen
Distriktsleder
erik.andersen@wright.no
Frode Johansson
Trafikklærer
frode.johansson@wright.no
Heidi Løfald Hansen
Kundekonsulent
heidi.hansen@wright.no
Ingalill Bjørgan
Trafikklærer
ingalill@wright.no
Kenneth Husby
Trafikklærer
kenneth.husby@wright.no
Line Tanemsmo
Avdelingsleder / Faglig leder
line.tanemsmo@wright.no
Om Wright Trondheim - Sentrum
Kontaktinfo
Telefon
Adresse
Klæbuveien 52, 7030, Trondheim
Kontortider
Mandag
08:00-15:30
Tirsdag
08:00-15:30
Onsdag
08:00-15:30
Torsdag
08:00-15:30
Fredag
08:00-15:30
Lørdag
wrighttrafikkskole.no
Søndag
wrighttrafikkskole.no

Kurs og opplæring kan holdes utenfor kontortider.

Telefontider
Mandag
08:00-15:30
Tirsdag
08:00-15:30
Onsdag
08:00-15:30
Torsdag
08:00-15:30
Fredag
08:00-15:30
Lørdag
wrighttrafikkskole.no
Søndag
wrighttrafikkskole.no