Wright Stavanger

Velkommen til oss! Vi er her for å hjelpe deg på veien mot ditt førerkort. Utforsk våre tjenester og ta gjerne kontakt hvis du har spørsmål. Takk for at du valgte Wright Trafikkskole!
Se kontaktinformasjon og åpningstiderarrow pointing down
Velg førerkort for å filtrere
Under ser du førerkortene som Stavanger tilbyr. Velg et førerkort for å se pakker og kurs for det førerkortet.

Kurs

Trafikalt grunnkurs (TGK)

Trafikalt grunnkurs

3 990 kr
Reserver kursplass
Neste startdatoer:
man. 18. mars kl. 15:00
3+ ledige plasser
man. 22. april kl. 14:00
3+ ledige plasser
man. 27. mai kl. 14:00
3+ ledige plasser
Trafikalt grunnkurs (TGK)

Trafikant i mørket

2 200 kr
Ingen ledige kurs
2 200 kr
Ingen ledige kurs
Neste startdatoer:
man. 4. mars kl. 18:00
Fullt
man. 11. mars kl. 18:00
Fullt
ons. 13. mars kl. 18:00
Fullt

Ansatte

Eivind Wilhelm Eriksen
Faglig leder / Trafikklærer
eivind.eriksen@wright.no
Elise Trøan
Trafikklærer
elise.troan@wright.no
Kim Lyder Hellevann
Trafikklærer
kim.lyder.hellevann@wright.no
Lillian Norby
Kundekonsulent
lillian.nordby@wright.no
Miriam Maribu Tøkje
Trafikklærer
miriam.maribu@wright.no
Rolf Lundquist
Trafikklærer
rolf.lundquist@wright.no
Shiragha Gharibyar
Trafikklærer
shiragha@wright.no
Svend Rasmussen
Distriktsleder / Trafikklærer
svend@wright.no
Om Wright Stavanger
Kontaktinfo
Telefon
Adresse
Løkkeveien 13, 4008, Stavanger
Kontortider
Mandag
07:30-15:30
Tirsdag
07:30-15:30
Onsdag
07:30-15:30
Torsdag
07:30-15:30
Fredag
07:30-13:30
Lørdag
Wrighttrafikkskole.no
Søndag
Wrighttrafikkskole.no

Kurs og opplæring kan holdes utenfor kontortider.

Telefontider
Mandag
07:30-15:30
Tirsdag
07:30-15:30
Onsdag
07:30-15:30
Torsdag
07:30-15:30
Fredag
07:30-13:30
Lørdag
Wrighttrafikkskole.no
Søndag
Wrighttrafikkskole.no