Wright Skien

Velkommen til oss! Vi er her for å hjelpe deg på veien mot ditt førerkort. Utforsk våre tjenester og ta gjerne kontakt hvis du har spørsmål. Takk for at du valgte Wright Trafikkskole!
Se kontaktinformasjon og åpningstiderarrow pointing down
Velg førerkort for å filtrere
Under ser du førerkortene som Skien tilbyr. Velg et førerkort for å se pakker og kurs for det førerkortet.

Kurs

Personbil med tilhenger (B96)
Personbil med tilhenger (BE)

Lastsikringskurs

1 500 kr
Reserver kursplass
Neste startdatoer:
tor. 14. mars kl. 15:00
Fullt
tor. 4. april kl. 14:00
3+ ledige plasser
tor. 25. april kl. 14:00
3+ ledige plasser
Trafikalt grunnkurs (TGK)

Trafikalt grunnkurs

2 000 kr
Reserver kursplass
Neste startdatoer:
man. 15. april kl. 14:30
3+ ledige plasser
Moped (AM146)

Grunnkurs - Moped

8 900 kr
Reserver kursplass
Neste startdatoer:
lør. 23. mars kl. 09:00
1 ledig plass
lør. 13. april kl. 08:00
2 ledige plasser
lør. 20. april kl. 08:00
2 ledige plasser

Ansatte

Aina Olsen
Kundekonsulent Moped
aina.olsen@wright.no
Arne Farestveit
Trafikklærer
arne.farestveit@wright.no
Halvor Baardseth
Trafikklærer
halvor.baardseth@wright.no
Hedda Kalsnes Hagen
Trafikklærer
hedda.hagen@wright.no
Jan Moen
Trafikklærer
jan.moen@wright.no
Maria Lien Bjørnsen
Trafikklærer
maria.lien.bjornsen@wright.no
Morten Sem
Kundekonsulent
morten.sem@wright.no
Per Erik Høiseth
Trafikklærer
p-erik-h@online.no
Preben Utzig
Distriktsleder / Trafikklærer
preben@wright.no
Simen Andersen
Trafikklærer
simen.andersen@wright.no
Tonje Myhre
Avdelingsleder / trafikklærer
tonje.myhre@wright.no
Om Wright Skien
Kontaktinfo
Telefon
Adresse
Uniongata 9, 3732, Skien
Kontortider
Mandag
08:00-16:00
Tirsdag
08:00-16:00
Onsdag
08:00-16:00
Torsdag
08:00-16:00
Fredag
08:00-16:00
Lørdag
Stengt
Søndag
Stengt

Kurs og opplæring kan holdes utenfor kontortider.

Telefontider
Mandag
08:00-16:00
Tirsdag
08:00-16:00
Onsdag
08:00-16:00
Torsdag
08:00-16:00
Fredag
08:00-16:00
Lørdag
Stengt
Søndag
Stengt