Wright Skien

Velkommen til oss! Vi er her for å hjelpe deg på veien mot ditt førerkort. Utforsk våre tjenester og ta gjerne kontakt hvis du har spørsmål. Takk for at du valgte Wright Trafikkskole!
Se kontaktinformasjon og åpningstiderarrow pointing down
Velg førerkort for å filtrere
Under ser du førerkortene som Skien tilbyr. Velg et førerkort for å se pakker og kurs for det førerkortet.

Pakker

Trafikalt grunnkurs (TGK)
Trafikalt grunnkurs m/trafikant i mørket
Under 25 år? Da må du gjennomføre trafikalt grunnkurs før du kan øvelseskjøre.
3 800 kr
Trafikalt grunnkurs (TGK)
Trafikalt grunnkurs u/trafikant i mørket
Denne pakken inneholder ikke trafikant i mørket.
2 000 kr
Trafikalt grunnkurs (TGK)
Førstehjelp og Trafikant i mørket
Pakken for deg over 25 år. Da har du fritak for trafikalt grunnkurs. Førstehjelp og trafikant i mørket er det du trenger for å begynne å øvelseskjøre.
2 750 kr
Moped (AM146)
Superpakke Moped
Inneholder alt det obligatoriske du trenger for AM146
8 900 kr
Personbil (B)
Automatgir
Superpakke - automat
Superpakken er vår mest solgte pakke! Inneholder kjøretimer og all obligatorisk opplæring.
21 700 kr
Personbil (B)
Manuelt gir
Superpakke - manuell
Superpakken er vår mest solgte pakke! Inneholder kjøretimer og all obligatorisk opplæring.
21 700 kr
Personbil (B)
Manuelt gir
Kom i gang - manuell
Pakka inneholder 5 kjøretimer til prisen av 4!
3 240 kr
Personbil (B)
Automatgir
Kom i gang - automat
Pakka inneholder 5 kjøretimer for prisen av 4!
3 240 kr
Personbil (B)
Automatgir
Startpakke - automat
En effektiv start mot førerkortet! Her får du utstyr til øvelseskjøringen og to kjøretimer.
1 620 kr
Personbil (B)
Manuelt gir
Startpakke - manuell
En effektiv start mot førerkortet! Her får du utstyr til øvelseskjøringen og to kjøretimer.
1 620 kr
Personbil med tilhenger (BE)
Wright Superpakke BE
Inneholder alt du trenger for kl.BE
8 690 kr
Personbil med tilhenger (B96)
Wright Superpakke B96
Inneholder alt det obligatoriske for kl.B96
6 270 kr

Kurs

Tung motorsykkel (A)

Obligatorisk utvidelseskurs fra A2 til A

1 dag
7 350 kr
Reserver kursplass
Neste startdatoer:
Søn. 19. mai kl. 11:00
1 ledig plass
Søn. 7. juli kl. 12:00
1 ledig plass
Søn. 14. juli kl. 12:00
1 ledig plass
Personbil med tilhenger (B96)
Personbil med tilhenger (BE)

Lastsikringskurs

1 dag
1 500 kr
Ingen ledige kurs
1 500 kr
Ingen ledige kurs
Neste startdatoer:
Tor. 18. apr. kl. 16:00
Fullt
Trafikalt grunnkurs (TGK)

Trafikalt grunnkurs

4 dager
2 000 kr
Reserver kursplass
Neste startdatoer:
Man. 15. apr. kl. 16:30
Fullt
Man. 13. mai kl. 16:30
3+ ledige plasser

Ansatte

Aina Olsen
Kundekonsulent Moped
aina.olsen@wright.no
Arne Farestveit
Trafikklærer
arne.farestveit@wright.no
Halvor Baardseth
Trafikklærer
halvor.baardseth@wright.no
Hedda Kalsnes Hagen
Trafikklærer
hedda.hagen@wright.no
Jan Moen
Trafikklærer
jan.moen@wright.no
Maria Lien Bjørnsen
Trafikklærer
maria.lien.bjornsen@wright.no
Morten Sem
Kundekonsulent
morten.sem@wright.no
Per Erik Høiseth
Trafikklærer
p-erik-h@online.no
Preben Utzig
Distriktsleder / Trafikklærer
preben@wright.no
Simen Andersen
Trafikklærer
simen.andersen@wright.no
Tonje Myhre
Avdelingsleder / trafikklærer
tonje.myhre@wright.no
Om Wright Skien
Kontaktinfo
Telefon
Adresse
Uniongata 9, 3732, Skien
Kontortider
Mandag
08:00-16:00
Tirsdag
08:00-16:00
Onsdag
08:00-16:00
Torsdag
08:00-16:00
Fredag
08:00-16:00
Lørdag
Stengt
Søndag
Stengt

Kurs og opplæring kan holdes utenfor kontortider.

Telefontider
Mandag
08:00-16:00
Tirsdag
08:00-16:00
Onsdag
08:00-16:00
Torsdag
08:00-16:00
Fredag
08:00-16:00
Lørdag
Stengt
Søndag
Stengt