ForsideAvdeling
Sarpsborg Tungbil

Wright Sarpsborg Tungbil

Velkommen til oss! Vi er her for å hjelpe deg på veien mot ditt førerkort. Utforsk våre tjenester og ta gjerne kontakt hvis du har spørsmål. Takk for at du valgte Wright Trafikkskole!
Se kontaktinformasjon og åpningstiderarrow pointing down
Velg førerkort for å filtrere
Under ser du førerkortene som Sarpsborg Tungbil tilbyr. Velg et førerkort for å se pakker og kurs for det førerkortet.

Ansatte

Arne Trygve Andersen
Trafikklærer
arne.trygve@wright.no
Fredrik Dahl
Faglig leder / Trafikklærer
fredrik@wright.no
Gudmund Bolsgård
Trafikklærer
gudmund@wright.no
Hans Herbert Bjering Strand
Trafikklærer
hans.herbert@wright.no
Jan Kåre Karlsen
Leder tungbil
jankaare@wright.no
Marianne Kristin Karlsen
Kundekonsulent
marianne@wright.no
Martine-Henriette Mørck Westerhof
Kundekonsulent
borgenhaugen@wright.no
Rune Kristensen
Trafikklærer
rune.kristensen@wright.no
Øistein Dehnes
Instruktør
oistein.dehnes@wright.no
Om Wright Sarpsborg Tungbil
Kontaktinfo
Telefon
Adresse
Gamle Isevei 59, 1738, Borgenhaugen
Kontortider
Mandag
07:00-15:30
Tirsdag
07:00-15:30
Onsdag
07:00-15:30
Torsdag
07:00-15:30
Fredag
07:00-14:00
Lørdag
wright.no
Søndag
wright.no

Kurs og opplæring kan holdes utenfor kontortider.

Telefontider
Mandag
07:00-15:30
Tirsdag
07:00-15:30
Onsdag
07:00-15:30
Torsdag
07:00-15:30
Fredag
07:00-14:00
Lørdag
wright.no
Søndag
wright.no