Wright Sarpsborg

Velkommen til oss! Vi er her for å hjelpe deg på veien mot ditt førerkort. Utforsk våre tjenester og ta gjerne kontakt hvis du har spørsmål. Takk for at du valgte Wright Trafikkskole!
Se kontaktinformasjon og åpningstiderarrow pointing down
Velg førerkort for å filtrere
Under ser du førerkortene som Sarpsborg tilbyr. Velg et førerkort for å se pakker og kurs for det førerkortet.

Ansatte

Anne Baardsen
Kundekonsulent
sarpsborg@wright.no
Eivind Melby
Avdelingsleder / Faglig leder
eivind@wright.no
Henrik Honsrud Jore
Trafikklærer
henrik.jore@wright.no
Marianne Helle Ringsrød
Trafikklærer
marianne.ringsrod@wright.no
Odd Cato Lilletorp
Trafikklærer
odd.cato.lilletorp@wright.no
Svend Rasmussen
Distriktsleder / Trafikklærer
svend@wright.no
Thomas Gabriel Fredriksen
Trafikklærer
thomas.g.fredriksen@wright.no
Vidar Ringsrød
Trafikklærer
vidarxx@online.no
Om Wright Sarpsborg
Kontaktinfo
Telefon
Adresse
Korsgata 10B, 1723, Sarpsborg
Kontortider
Mandag
08:00-16:00
Tirsdag
08:00-16:00
Onsdag
08:00-16:00
Torsdag
08:00-16:00
Fredag
08:00 – 13:30
Lørdag
wrighttrafikkskole.no
Søndag
wrighttrafikkskole.no

Kurs og opplæring kan holdes utenfor kontortider.

Telefontider
Mandag
08:00-16:00
Tirsdag
08:00-16:00
Onsdag
08:00-16:00
Torsdag
08:00-16:00
Fredag
08:00 – 13:30
Lørdag
wrighttrafikkskole.no
Søndag
wrighttrafikkskole.no