ForsideAvdelinger
Oslo Nydalen

Wright Oslo Nydalen

Velkommen til oss! Vi er her for å hjelpe deg på veien mot ditt førerkort. Utforsk våre tjenester og ta gjerne kontakt hvis du har spørsmål. Takk for at du valgte Wright Trafikkskole!
Se kontaktinformasjon og åpningstiderarrow pointing down
Velg førerkort for å filtrere
Under ser du førerkortene som Oslo Nydalen tilbyr. Velg et førerkort for å se pakker og kurs for det førerkortet.

Kurs

Personbil (B)

4.1.1 Bilkjøringens risiko

1 500 kr
Reserver kursplass
Neste startdatoer:
tir. 9. april kl. 06:00
3+ ledige plasser
Trafikalt grunnkurs (TGK)

Trafikalt grunnkurs

3 990 kr
Reserver kursplass
Neste startdatoer:
man. 18. mars kl. 15:30
Fullt
man. 8. april kl. 14:30
3+ ledige plasser
Trafikalt grunnkurs (TGK)

Førstehjelp

Dette kurset er for de over 25 år eller om du kun mangler førstehjelp.
1 090 kr
Reserver kursplass
Neste startdatoer:
ons. 6. mars kl. 15:30
3+ ledige plasser

Ansatte

Anders Idsøe
Trafikklærer
anders.idsoe@wright.no
Elin Tellefsen
Trafikklærer
elin.tellefsen@wright.no
Elisabeth Spydevold
Trafikklærer
elisabeth.spydevold@wright.no
Erik Andersen
Distriktsleder
erik.andersen@wright.no
Erik Bjerke Tollefsen
Trafikklærer
erik.tollefsen@wright.no
Inanc Yasaroglu
Trafikklærer
inanc.yasaroglu@wright.no
Morten Eliseussen Rushfeldt
Faglig leder / Trafikklærer
morten@wright.no
Sonia Wiktoria Gullbrekken
Kundekonsulent
sonia.gullbrekken@wright.no
Torger Eliseussen
Faglig leder / Trafikklærer
torger@wright.no
Vivian Aasly
Trafikklærer
vivian.aasly@wright.no
Om Wright Oslo Nydalen
Kontaktinfo
Telefon
Adresse
Nydalsveien 33 c/o Spaces, 0484, Oslo
Kontortider
Mandag
09:00-16:00
Tirsdag
09:00-16:00
Onsdag
09:00-16:00
Torsdag
09:00-16:00
Fredag
09:00-16:00
Lørdag
wrighttrafikkskole.no
Søndag
wrighttrafikkskole.no

Kurs og opplæring kan holdes utenfor kontortider.

Telefontider
Mandag
09:30-16:00
Tirsdag
09:30-16:00
Onsdag
09:30-16:00
Torsdag
09:30-16:00
Fredag
09:30-16:00
Lørdag
wrighttrafikkskole.no
Søndag
wrighttrafikkskole.no