Wright Nittedal

Velkommen til oss! Vi er her for å hjelpe deg på veien mot ditt førerkort. Utforsk våre tjenester og ta gjerne kontakt hvis du har spørsmål. Takk for at du valgte Wright Trafikkskole!
Se kontaktinformasjon og åpningstiderarrow pointing down
Velg førerkort for å filtrere
Under ser du førerkortene som Nittedal tilbyr. Velg et førerkort for å se pakker og kurs for det førerkortet.

Kurs

Trafikalt grunnkurs (TGK)

Trafikalt grunnkurs m/trafikant i mørket

4 dager
Denne pakken inneholder alle deler av det trafikale grunnkurset, inkludert Førstehjelp og Trafikant i mørket. Totalt 17 undervisningstimer.
3 550 kr
Reserver kursplass
Neste startdatoer:
Man. 13. mai kl. 16:00
3+ ledige plasser
Man. 3. juni kl. 17:00
3+ ledige plasser
Man. 5. aug. kl. 15:15
3+ ledige plasser
Tung motorsykkel (A)
Lett motorsykkel (A1)
Mellomtung motorsykkel (A2)

Grunnkurs kl. A1, A2 og A

1 dag
1 350 kr
Reserver kursplass
Neste startdatoer:
Tir. 30. apr. kl. 16:00
3+ ledige plasser

Ansatte

Adrian Holte
Trafikklærer
adrian.holte@wright.no
Arne Ivar Haga
Trafikklærer
arne.haga@wright.no
Cato Aschim
Trafikklærer
cato@wright.no
Karoline Rolland
Trafikklærer
karoline.rolland@wright.no
Kristen Glomset
Avdelingsleder / Faglig leder
kriss.glomset@wright.no
Malin Nilsen Knedal
Trafikklærer
malin.n.knedal@wright.no
Morten Sundhagen
Trafikklærer
morten.sundhagen@wright.no
Philip Andre Eala Korneliussen
Trafikklærer
philip.korneliussen@wright.no
Sture Lønnquist
Trafikklærer
sture@wright.no
Synne Lyng
Kundekonsulent
lillestrom@wright.no
Om Wright Nittedal
Kontaktinfo
Telefon
Adresse
Mattias Skytters vei 17 , 1482, Nittedal
Kontortider
Mandag
08:00-16:00
Tirsdag
08:00-16:00
Onsdag
08:00-16:00
Torsdag
08:00-16:00
Fredag
08:00-14:00
Lørdag
wrighttrafikkskole.no
Søndag
wrighttrafikkskole.no

Kurs og opplæring kan holdes utenfor kontortider.

Telefontider
Mandag
08:00-16:00
Tirsdag
08:00-16:00
Onsdag
08:00-16:00
Torsdag
08:00-16:00
Fredag
08:00-14:00
Lørdag
wrighttrafikkskole.no
Søndag
wrighttrafikkskole.no