ForsideAvdeling
Lillestrøm

Wright Lillestrøm

Velkommen til oss! Vi er her for å hjelpe deg på veien mot ditt førerkort. Utforsk våre tjenester og ta gjerne kontakt hvis du har spørsmål. Takk for at du valgte Wright Trafikkskole!
Se kontaktinformasjon og åpningstiderarrow pointing down
Velg førerkort for å filtrere
Under ser du førerkortene som Lillestrøm tilbyr. Velg et førerkort for å se pakker og kurs for det førerkortet.

Pakker

Trafikalt grunnkurs (TGK)
Trafikalt grunnkurs m/trafikant i mørket
Under 25 år? Da må du gjennomføre trafikalt grunnkurs før du kan øvelseskjøre.
3 550 kr
Trafikalt grunnkurs (TGK)
Førstehjelp og Trafikant i mørket
Pakken for deg over 25 år. Da har du fritak for trafikalt grunnkurs. Førstehjelp og trafikant i mørket er det du trenger for å begynne å øvelseskjøre.
2 850 kr
Tung motorsykkel (A)
Wright Superpakke
Pakken inneholder det obligatoriske du trenger for å ta førerkort for tung motorsykkel.
25 850 kr
Tung motorsykkel (A)
Utvidelseskurs fra A2 til A
Utvidelseskurs fra A2 til A
7 000 kr
Mellomtung motorsykkel (A2)
Wright Superpakke
Pakken inneholder det obligatoriske du trenger for å ta førerkort for mellomtung motorsykkel.
23 350 kr
Mellomtung motorsykkel (A2)
Utvidelsespakke A1 til A2
Utvidelsespakke fra A1 til A2
13 550 kr
Personbil (B)
Automatgir
Superpakke - automat
Superpakken er vår mest solgte pakke! Inneholder kjøretimer og all obligatorisk opplæring.
24 290 kr
Personbil (B)
Manuelt gir
Superpakke - manuell
Superpakken er vår mest solgte pakke! Inneholder kjøretimer og all obligatorisk opplæring.
25 290 kr
Personbil (B)
Automatgir
Startpakke - automat
En effektiv start mot førerkortet! Her får du utstyr til øvelseskjøringen og to kjøretimer.
1 800 kr
Personbil (B)
Manuelt gir
Startpakke - manuell
En effektiv start mot førerkortet! Her får du utstyr til øvelseskjøringen og to kjøretimer.
1 800 kr
Personbil (B)
Automatgir
Pakketilbud 2 - automat
Denne pakken inneholder 10 kjøretimer.
8 800 kr
Personbil (B)
Manuelt gir
Pakketilbud 2 - manuell
Denne pakken inneholder 10 kjøretimer.
9 000 kr
Personbil (B)
Automatgir
Pakketilbud 3 - automat
Pakken inneholder 6 kjøretimer.
5 340 kr
Personbil (B)
Manuelt gir
Pakketilbud 3 - manuell
Denne pakken inneholder 6 kjøretimer.
5 460 kr
Personbil med tilhenger (BE)
Wright Superpakke BE
Inneholder alt du trenger for kl.BE
9 990 kr
Personbil med tilhenger (B96)
Wright Superpakke B96
Inneholder alt det obligatoriske for kl.B96
6 990 kr

Ansatte

Adrian Holte
Trafikklærer
adrian.holte@wright.no
Arne Ivar Haga
Trafikklærer
arne.haga@wright.no
Cato Aschim
Trafikklærer
cato@wright.no
Karoline Rolland
Trafikklærer
karoline.rolland@wright.no
Kristen Glomset
Avdelingsleder / Faglig leder
kriss.glomset@wright.no
Malin Nilsen Knedal
Trafikklærer
malin.n.knedal@wright.no
Morten Sundhagen
Trafikklærer
morten.sundhagen@wright.no
Philip Andre Eala Korneliussen
Trafikklærer
philip.korneliussen@wright.no
Raymond Strømsten
Trafikklærer
raymond.stromsten@wright.no
Sture Lønnquist
Trafikklærer
sture@wright.no
Synne Lyng
Kundekonsulent
lillestrom@wright.no
Thomas Larsen
Trafikklærer
thomas.larsen@wright.no
Om Wright Lillestrøm
Kontaktinfo
Telefon
Adresse
Gjerdrumsgata 41, 2000, Lillestrøm
Kontortider
Mandag
08:00-16:00
Tirsdag
08:00-16:00
Onsdag
08:00-16:00
Torsdag
08:00-16:00
Fredag
08:00-14:00
Lørdag
wrighttrafikkskole.no
Søndag
wrighttrafikkskole.no

Kurs og opplæring kan holdes utenfor kontortider.

Telefontider
Mandag
08:00-16:00
Tirsdag
08:00-16:00
Onsdag
08:00-16:00
Torsdag
08:00-16:00
Fredag
08:00-14:00
Lørdag
wrighttrafikkskole.no
Søndag
wrighttrafikkskole.no