ForsideAvdelinger
Kristiansand

Wright Kristiansand

Velkommen til oss! Vi er her for å hjelpe deg på veien mot ditt førerkort. Utforsk våre tjenester og ta gjerne kontakt hvis du har spørsmål. Takk for at du valgte Wright Trafikkskole!
Se kontaktinformasjon og åpningstiderarrow pointing down
Velg førerkort for å filtrere
Under ser du førerkortene som Kristiansand tilbyr. Velg et førerkort for å se pakker og kurs for det førerkortet.

Pakker

Trafikalt grunnkurs (TGK)
Trafikalt grunnkurs m/trafikant i mørket
Under 25 år? Da må du gjennomføre trafikalt grunnkurs før du kan øvelseskjøre.
3 590 kr
Trafikalt grunnkurs (TGK)
Førstehjelp og Trafikant i mørket
Pakken for deg over 25 år. Da har du fritak for trafikalt grunnkurs. Førstehjelp og trafikant i mørket er det du trenger for å begynne å øvelseskjøre.
2 490 kr
Tung motorsykkel (A)
Wright Superpakke
Pakken inneholder det obligatoriske du trenger for å ta førerkort for tung motorsykkel.
27 750 kr
Lett motorsykkel (A1)
Wright Superpakke
Pakken inneholder det obligatoriske du trenger for å ta førerkort for lett motorsykkel.
23 350 kr
Mellomtung motorsykkel (A2)
Wright Superpakke
Pakken inneholder det obligatoriske du trenger for å ta førerkort for mellomtung motorsykkel.
24 450 kr
Personbil (B)
Superpakke - automat
Superpakken er vår mest solgte pakke! Inneholder kjøretimer og all obligatorisk opplæring.
26 590 kr
Personbil (B)
Superpakke - manuell
Superpakken er vår mest solgte pakke! Inneholder kjøretimer og all obligatorisk opplæring.
29 300 kr
Personbil (B)
Startpakke - automat
En effektiv start mot førerkortet! Her får du utstyr til øvelseskjøringen og to kjøretimer.
1 720 kr
Personbil (B)
Startpakke - manuell
En effektiv start mot førerkortet! Her får du utstyr til øvelseskjøringen og to kjøretimer.
1 720 kr
Personbil (B)
Pakketilbud 2 - automat
Denne pakken inneholder 10 kjøretimer.
8 400 kr
Personbil (B)
Pakketilbud 2 - manuell
Denne pakken inneholder 10 kjøretimer.
9 400 kr
Personbil (B)
Pakketilbud 3 - automat
Pakken inneholder 6 kjøretimer.
5 100 kr
Personbil (B)
Pakketilbud 3 - manuell
Denne pakken inneholder 6 kjøretimer.
5 700 kr
Personbil med tilhenger (BE)
Wright Superpakke BE
Inneholder alt du trenger for kl.BE
7 990 kr
Personbil med tilhenger (B96)
Wright Superpakke B96
Inneholder alt det obligatoriske for kl.B96
5 850 kr

Kurs

Tung motorsykkel (A)

Obligatorisk utvidelseskurs fra A2 til A

5 565 kr
Reserver kursplass
Neste startdatoer:
fre. 19. april kl. 06:00
1 ledig plass
Trafikalt grunnkurs (TGK)

Trafikalt grunnkurs

3 590 kr
Reserver kursplass
Neste startdatoer:
man. 4. mars kl. 14:30
Fullt
man. 18. mars kl. 14:30
3+ ledige plasser
Trafikalt grunnkurs (TGK)

Trafikant i mørket

1 990 kr
Ingen ledige kurs
1 990 kr
Ingen ledige kurs
Neste startdatoer:
ons. 6. mars kl. 17:30
Fullt

Ansatte

Beate Aukland
Faglig leder / Trafikklærer
beate.aukland@wright.no
Camilla Bøeng
Trafikklærer
camilla.boeng@wright.no
Eli Katrine Haaland
Trafikklærer
eli.katrine@wright.no
Erik Gran Kvaase
Avdelingsleder / Trafikklærer
erik.kvaase@wright.no
Espen Holmer
Trafikklærer
espen.holmer@wright.no
Jan Petter Eriksen
Trafikklærer
jan.petter@wright.no
Jan Tore Åsheim
Trafikklærer
jantore@wright.no
Joakim Skrødal Grinde
Trafikklærer
joakim.grinde@wright.no
Liv Reidun Eieland
Kundekonsulent
liv.eieland@wright.no
Nico Gonzalez
Trafikklærer
nico.gonzalez@wright.no
Roger Aukland
Distriktsleder / Trafikklærer
roger.aukland@wright.no
Stian Kristian Jakobsen
Trafikklærer
stian.jakobsen@wright.no
Om Wright Kristiansand
Kontaktinfo
Telefon
Adresse
Dronningens gate 38, 4608, Kristiansand S
Kontortider
Mandag
08:30-16:00
Tirsdag
08:30-16:00
Onsdag
08:30-16:00
Torsdag
08:30-16:00
Fredag
07:30-15:00
Lørdag
wrighttrafikkskole.no
Søndag
wrighttrafikkskole.no

Kurs og opplæring kan holdes utenfor kontortider.

Telefontider
Mandag
08:30-16:00
Tirsdag
08:30-16:00
Onsdag
08:30-16:00
Torsdag
08:30-16:00
Fredag
07:30-15:00
Lørdag
wrighttrafikkskole.no
Søndag
wrighttrafikkskole.no