ForsideAvdeling
Kristiansand

Wright Kristiansand

Velkommen til oss! Vi er her for å hjelpe deg på veien mot ditt førerkort. Utforsk våre tjenester og ta gjerne kontakt hvis du har spørsmål. Takk for at du valgte Wright Trafikkskole!
Se kontaktinformasjon og åpningstiderarrow pointing down
Velg førerkort for å filtrere
Under ser du førerkortene som Kristiansand tilbyr. Velg et førerkort for å se pakker og kurs for det førerkortet.

Pakker

Trafikalt grunnkurs (TGK)
Trafikalt grunnkurs m/trafikant i mørket
Under 25 år? Da må du gjennomføre trafikalt grunnkurs før du kan øvelseskjøre.
3 790 kr
Trafikalt grunnkurs (TGK)
Førstehjelp og Trafikant i mørket
Pakken for deg over 25 år. Da har du fritak for trafikalt grunnkurs. Førstehjelp og trafikant i mørket er det du trenger for å begynne å øvelseskjøre.
2 890 kr
Personbil (B)
Automatgir
Superpakke - automat
Superpakken er vår mest solgte pakke! Inneholder kjøretimer og all obligatorisk opplæring.
25 320 kr
Personbil (B)
Manuelt gir
Superpakke - manuell
Superpakken er vår mest solgte pakke! Inneholder kjøretimer og all obligatorisk opplæring.
27 920 kr
Personbil (B)
Automatgir
Startpakke - automat
En effektiv start mot førerkortet! Her får du utstyr til øvelseskjøringen og to kjøretimer.
1 720 kr
Personbil (B)
Manuelt gir
Startpakke - manuell
En effektiv start mot førerkortet! Her får du utstyr til øvelseskjøringen og to kjøretimer.
1 720 kr
Personbil (B)
Automatgir
Pakketilbud 2 - automat
Denne pakken inneholder 10 kjøretimer.
8 400 kr
Personbil (B)
Manuelt gir
Pakketilbud 2 - manuell
Denne pakken inneholder 10 kjøretimer.
9 400 kr
Personbil (B)
Automatgir
Pakketilbud 3 - automat
Pakken inneholder 6 kjøretimer.
5 100 kr
Personbil (B)
Manuelt gir
Pakketilbud 3 - manuell
Denne pakken inneholder 6 kjøretimer.
5 700 kr
Personbil med tilhenger (BE)
Wright Superpakke BE
Inneholder alt du trenger for kl.BE
8 290 kr
Personbil med tilhenger (B96)
Wright Superpakke B96
Inneholder alt det obligatoriske for kl.B96
5 990 kr

Ansatte

Beate Aukland
Faglig leder / Trafikklærer
beate.aukland@wright.no
Camilla Bøeng
Trafikklærer
camilla.boeng@wright.no
Eli Katrine Haaland
Trafikklærer
eli.katrine@wright.no
Erik Gran Kvaase
Avdelingsleder / Trafikklærer
erik.kvaase@wright.no
Espen Holmer
Trafikklærer
espen.holmer@wright.no
Jan Petter Eriksen
Trafikklærer
jan.petter@wright.no
Jan Tore Åsheim
Trafikklærer
jantore@wright.no
Joakim Skrødal Grinde
Trafikklærer
joakim.grinde@wright.no
Liv Reidun Eieland
Kundekonsulent
kristiansand@wright.no
Nico Gonzalez
Trafikklærer
nico.gonzalez@wright.no
Roger Aukland
Distriktsleder / Trafikklærer
roger.aukland@wright.no
Stian Kristian Jakobsen
Trafikklærer
stian.jakobsen@wright.no
Om Wright Kristiansand
Kontaktinfo
Telefon
Adresse
Dronningens gate 38, 4608, Kristiansand S
Kontortider
Mandag
08:30-16:00
Tirsdag
08:30-16:00
Onsdag
08:30-16:00
Torsdag
08:30-16:00
Fredag
07:30-15:00
Lørdag
wrighttrafikkskole.no
Søndag
wrighttrafikkskole.no

Kurs og opplæring kan holdes utenfor kontortider.

Telefontider
Mandag
08:30-16:00
Tirsdag
08:30-16:00
Onsdag
08:30-16:00
Torsdag
08:30-16:00
Fredag
07:30-15:00
Lørdag
wrighttrafikkskole.no
Søndag
wrighttrafikkskole.no